Apie įmonę Naujienos Prekių katalogas Skardos lankstymas - RUUKKI EXPRESS Mūsų objektai Kontaktai
Prekių katalogas Rheinzink

RHEINZINK SKARDOS STOGŲ IR SIENŲ DANGOS

Rheinzink - aukštos kokybės gryno cinko lydinys (99,995%) su vario ir titano priedais. Rheinzink skarda gali būti patiekta 3 rūšių:
Rheinzink - natūralus - įprastinis. Esant natūraliam aplinkos poveikiui, paviršius patamsėja iki melsvai pilkos spalvos.Patina ne tik suteikia medžiagai papildomą apsaugą, bet ir gerą vaizdą, nereikalaujantį papildomos priežiūros.
Rheinzink - sendintas melsvai pilkas.
Rheinzink - sendintas tamsiai pilkas -taurus. Šiems gamykloje suteikiamas sendinto paviršiaus vaizdas. Rheinzink šį procesą yra užpatentavęs. Paviršių vaizdas kinta, priklausomai nuo poveikių, tačiau teigiamos savybės išlieka: nepriklausomai nuo paviršių apdorojimo, papildoma priežiūra nereikalinga, atsiradę įbrėžimai patamsėja per trumpą laiką.
Visos trys rūšys atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, reikalavimus medžiagai ir yra bandomos pagal "QUALITY ZINK" kriterijų katalogą.
Skardos gaminiai iš jo ilgaamžiai, nereikalaujantys priežiūros ir nekenksmingi.Garantijos laikas - 30 metų, maksimalus įstatymų leidžiamas laikotarpis.Tai užtikrina saugumo jausmą.


atgal

 
rheizink skarda, rheinzink skarda sendinta, prePataina, titancinkas, kaina, kainos, Kaune, Kaunas, reincink, reincinkas
 
 
2005 © UAB "Infantas". Sukūrė: =Tikslitas=