Apie įmonę Naujienos Prekių katalogas Skardos lankstymas - RUUKKI EXPRESS Mūsų objektai Kontaktai
Prekių katalogas Rheinzink Rheinzink sienų dangos

Rheinzink sienų dangos

RHEINZINK FALCŲ TECHNIKA RHEINZINK FALCŲ TECHNIKA

Rheinzink fasadų apdailaRHEINZINK FALCŲ TECHNIKA

Rheinzink® - falcų technika

“Falcų technika” – išilginis atskirų lakštų sujungimas.
Fasadų apdailai daromas status falcas, kuris labai išsiskiria (plotis apie 12 mm).
Lenkiant profilius, užlenkiant falcus naudojamos specialios staklės, kurios palengvina darbo procesą.

Įvairūs lakštų ilgiai ir pločiai suteikia galimybę realizuoti net pačius netikėčiausius sprendimus.

RHEINZINK TAŠELIŲ SISTEMA RHEINZINK TAŠELIŲ SISTEMA

RHEINZINK TAŠELIŲ SISTEMARheinzink® - tašelių sistema

“Tašelių sistema” yra viena seniausių šiandien naudojamų klojimo sistemų. Tarp lakštų yra talpinamas medinis tašelis, kuris kartu su tvirtinimo elementais papildomai sutvirtina konstrukciją. Iš viršaus tašelis yra uždengiamas metaliniu gaubteliu. Vietoj medinio tašelio galima naudoti naujovę: Rheinzink® - Klick juostų laikiklius. Ši alternatyvi tvirtinimo priemonė imituoja tašelį ir teikia greitą ir ekonomišką montavimą: ritininės įrangos pagalba lakštai ir gaubtelis gaminami vienu metu ir atitinka visus montavimo reikalavimus ir užtikrina tikslumą.


RHEINZINK LAKŠTAI SU UŽLEIDIMU RHEINZINK LAKŠTAI SU UŽLEIDIMU

RHEINZINK LAKŠTAI SU UŽLEIDIMURheinzink® – lakštai su užleidimu

Dėl jų žvynuotos formos nesusidaro siūlių šešėliai, tokie lakštai su užleidimu yra ypač individuali fasado apdaila. Esant šviesos ir šešėlių žaismui dėl reljefinės geometrijos atsiranda žavingi atspalviai ir ryškūs kontūrai. Tikslus gamyklinis profilių pagaminimas pagal detalųjį planą ir tikslius lakštų matmenis garantuoja optimalų ir ekonomišką jų sumontavimą.


RHEINZINK FALCINIAI LAKŠTAI RHEINZINK FALCINIAI LAKŠTAI

RHEINZINK FALCINIAI LAKŠTAIRheinzink® – falciniai lakštai

Ypatingas šių lakštų privalumas yra laisvas atstumo pasirinkimas tarp ašių nuo 200-333 mm, ir lankstus siūlių ploto pasirinkimas nuo 0-30 mm.
Lankstus lakštų klojimo krypčių (horizontalios, vertikalios, įstrižos) pasirinkimo įvairove suteikia architektui ypatingą jų projektavimo, dizaino idėjų įgyvendinimą.
Rekonstruojant ar papildomai apšildant pastatus šie falciniai lakštai leidžia per trumpą laiką įgyvendinti ilgaamžius, kokybiškus projektus.


RHEINZINK DIDIEJI ŽVYNAI RHEINZINK DIDIEJI ŽVYNAI

RHEINZINK DIDIEJI ŽVYNAIRheinzink® – “didieji žvynai”

Pagrindinė “didžiųjų žvynų” panaudojimo sritis yra didelio pastato fasadų plotai. Čia labiausiai išryškėja optinis žaismas.

Jeigu naudojamas valcuotas blizgantis cinkas, senėjimo procesas kiekvienam žvynui suteikia individualų atspalvį. Šie skirtumai praktiškai nepastebimi, bet jų dėka atsiranda šviesos ir spalvos žaismas. Norint užtikrinti geriausią kokybę ir optimalius išmatavimus žvynai gaminami kiekvienam objektui individualiai.

RHEINZINK MAŽIEJI ŽVYNAI RHEINZINK MAŽIEJI ŽVYNAI

RHEINZINK MAŽIEJI ŽVYNAIRheinzink® – “mažieji žvynai”

Kvadratai bei smailūs rombai sudaro Rheinzink ® “mažųjų žvynų” grupę. Priešingai nei panašios išvaizdos lakštai ir žvyneliai, šie “mažieji žvynai” viršutinėje dalyje turi paprastą priekinį falcą, o apatinėje pusėje paprastą galinį falcą.

Dėl mažų išmatavimų galima išspręsti įvairius konstrukcinius reikalavimus pačioms sudėtingiausioms geometrinėms pastatų konstrukcijoms. “Mažaisiais žvynais” galima dengti stogo langus, kaminus ir stogo kraštus.


atgal

 
Rheinzink, kaina, Kaune, cinko lydinys, natūralus, sendintas melsvai pilkas, sendintas tamsiai pilkas, grafitas, rheinzink lietaus sistema, rheinzink stogai, rheinzink rombai, rheinzink dvigubas status falcas, rheinzink status kampinis falcas, rheinzink sienų dangos, rheinzink falcų technika, titancinkas, rheinzink falciniai lakštai, rheinzink žvynai, reincink, titancinkas, titano cinko lydinys
 
 
2005 © UAB "Infantas". Sukūrė: =Tikslitas=