Apie įmonę Naujienos Prekių katalogas Skardos lankstymas - RUUKKI EXPRESS Mūsų objektai Kontaktai
Prekių katalogas Velux Velux stogo langų stiklo paketai

Velux stogo langų stiklo paketai

VELUX STIKLO PAKETAS

Visuose languose naudojami šilumą taupantys , selektyviniai stiklo paketai, kurių šilumos koeficientas 1,0 - 1,2 W/m2K. Stiklo paketas 73 yra su specialiu padengimu, kuris padeda stiklui greičiau išdžiūti po lietaus, valyti jo išorę tenka rečiau ir tai atlikti yra kur kas lengviau, be to jis suteikia geresnį matomumą lietaus metu ir po jo.


Velux stiklo paketas --54
Selektyvinio dvigubo stiklo paketas 54 komplektuojamas su ekonominės klasės stoglangiu Velux GZL. Stiklo paketas saugo patalpas nuo šalto oro patekimo ir sulaiko šiltą orą.

Velux stiklo paketas --59
Grūdinto dvigubo stiklo paketas 59 komplektuojamas su stoglangiais Velux GGL/GGU ir panoraminiais stoglangiais Velux GHL/GHU/GPL/GPU. Šis grūdinto stiklo paketas ypač gerai sulaiko šilumą patalpose.

Velux stiklo paketas --73
Laminuoto dvigubo stiklo paketas 73 komplektuojamas su aukščiausios klasės stoglangiais ir ypač rekomenduojamas gyvenamosiose patalpose (miegamajame, vaiko kambaryje), kuriose žmonės ilgiausiai būna. Šis stiklo paketas ne tik labai gerai sulaiko šilumą, bet ir yra puiki apsauga nuo išorės triukšmo. Taip pat šis stiklo paketas turi ypatingą išorinio stiklo paviršiaus dangą, padedančią greitai nutekėti lietaus vandeniui ir atliekančią savaiminio valymosi funkciją.atgal

 
Velux stogo langas, klasikinis GGL, drėgmei atsparus GGU, ekonomiškas GZL, ašinis varstymas, orlaidė, panoraminis GHK/GHU, panoraminis GPL, panoraminis GPU, protingasis GGL/GGU Solar, GGL Integra, GGU Integra, terasa GEL, balkonas GDL Cabrio, vertikalus langas VFE, šviesos tunelis TWF/ TWR, langas plokščiam stogui CVP/CFP, užuolaidėlės klostuotos, ritininės, stogo liukas GTL, GXL, GVT, VLT, tarpinė EDW 2000, izoliavimo komplektas BDX, garų izoliacija BBX, žaliuzės, markizės, tinkleliai
 
 
2005 © UAB "Infantas". Sukūrė: =Tikslitas=