Apie įmonę Naujienos Prekių katalogas Skardos lankstymas - RUUKKI EXPRESS Mūsų objektai Kontaktai
Prekių katalogas Velux Velux tarpinės

Velux tarpinės

VELUX TARPINĖS Tarpinės užtikrina patikimą VELUX stogo lango montavimą ir tinka visų rūšių stogo dangoms. Tarpinių konstrukcija visiškai apsaugo ne tik medines lango dalis, bet ir patalpos vidų nuo drėgmės. Standartinės tarpinės pagamintos iš pilkos spalvos aliuminio skardos (RAL 7043).

Vario stogams reikėtų naudoti tarpines iš vario bei langus su varinėmis skardinimo detalėmis. EKW kombi tarpinės skirtos banguotai stogo dangai. EKS kombi tarpinės skirtos lygiai stogo dangai.

VELUX TARPINĖS EDW 1000

Velux EDW 1000
Tarpinė, skirta sumontuoti vieną langą į banguotą stogą dangą, dengtą čerpėmis arba kitomis medžiagomis, kurių profilio aukštis yra iki 120 mm.

VELUX TARPINĖS EDW 2000

Velux EDW 2000
Vienoje pakuotėje su tarpine yra ir montavimo komplektas. Skirta sumontuoti vieną langą į banguotą stogą dangą, dengtą čerpėmis arba kitomis medžiagomis, kurių profilio aukštis yra iki 120 mm.

VELUX TARPINĖS EDS 0000

Velux EDS 0000
Tarpinė, skirta sumontuoti vieną langą į stogą dengtą bitumo čerpėmis, lygiomis stogo plytelėmis, lygiais metalo lakštais bei medžiagomis, kurių storis yra mažesnis nei 16 mm (2 x 8 mm).

VELUX KOMBINUOTOS TARPINĖS

Velux Kombinuotų tarpinių sistema
Suteikia galimybę montuoti langus grupėmis po du, tris, keturis, šešis, aštuonis ir daugiau. Kainos ir asortimentas gali būti patikslinti kompanijos VELUX biure arba pas mūsų atstovus.


atgal

 
Velux stogo langas, klasikinis GGL, drėgmei atsparus GGU, ekonomiškas GZL, ašinis varstymas, orlaidė, panoraminis GHK/GHU, panoraminis GPL, panoraminis GPU, protingasis GGL/GGU Solar, GGL Integra, GGU Integra, terasa GEL, balkonas GDL Cabrio, vertikalus langas VFE, šviesos tunelis TWF/ TWR, langas plokščiam stogui CVP/CFP, užuolaidėlės klostuotos, ritininės, stogo liukas GTL, GXL, GVT, VLT, tarpinė EDW 2000, izoliavimo komplektas BDX, garų izoliacija BBX, žaliuzės, markizės, tinkleliai
 
 
2005 © UAB "Infantas". Sukūrė: =Tikslitas=